Vše, co potřebujete vědět o Slavnostech Olomouc

Kdy a kde se Slavnosti Olomouc uskuteční?

První ročník multižánrového festivalu Slavnosti Olomouc proběhne 15. a 16. července 2022 v nádherném prostředí Korunní pevnůstky. Páteční program začne v 16 hodin, ten sobotní ve 13 hodin.

Kdo na Slavnostech vystoupí?

Už pátek bude hodně nabitý. Premiérové Slavnosti Olomouc odstartují svou ohnivou show Rybičky 48, Harlej nebo Kapitán Demo. V sobotu potěšíme rockery kapelami Škwor a Walda Gang. Užijeme si také koncerty vypsané fiXy, No Name, Pokáče nebo Polemicu.

Další kapely představíme dřív, než byste řekli Olomóc. S radostí na Slavnostech přivítáme i regionální kapely, pro které chystáme soutěž.

Co vedle hudby Slavnosti nabídnou?

Láska k festivalu prochází žaludkem, a proto Slavnosti nabídnou i mimořádný gastronomický zážitek. Street food, které zasytí masožravce, vegetariány i vegany, poctivou kávu a luxusní zákusky, prémiové víno a prosecco nebo pivo z oblíbeného regionálního pivovaru. Už teď bychom si dělali místo v břiše.

Kolik stojí lístky a kde je můžu koupit?

V první vlně si můžete zakoupit dvoudenní vstupenky za 690 Kč. Tato limitovaná edice bude v prodeji jen do konce března nebo do vyprodání 500 kusů.

Od 1. dubna pořídíte dvoudenní vstupenky za 790 Kč a zároveň uvolníme do prodeje i jednodenní lístky po 490 Kč.

Myslíme i na rodiny. Děti do 6 let to u nás mají zdarma, od 7 do 14 let za zvýhodněnou cenu 350 Kč (1 den) nebo 590 Kč (2 dny).

Vstupenky můžete zakoupit tady

Kdo za Slavnostmi stojí?

Za Slavnostmi Olomouc stojíme my, holky a kluci z Jackie Pro. Nejsme žádní nováčci. Už pěkných pár let pořádáme Slavnosti v Břeclavi a v roce 2019 jsme do naší rodiny přidali otrokovický Lážo Plážo Fest. Oba festivaly spojuje skvělá hudba, pestrá gastronomie a nepopsatelná atmosféra. To prostě musíte zažít.

Chcete vědět víc? Přečtěte si rozhovor se zakladatelem Slavností Honzou Svobodou.

Můžu vám se Slavnostmi nějak pomoct?

Jasně! Teď na začátku nám pomůžete už jen tím, že si koupíte lístek, řeknete o novém festivalu svým kámošům a dáte nám palec nahoru na Facebooku nebo srdíčko na Instagramu.

Pokud byste měli konkrétnější představu, jak nám pomoct, klidně nám napište na ahoj@slavnosti.cz.

DALŠÍ NOVINKY

Festival, na který
bude Olomouc pyšná

„Myslím si, že jsme hned v prvním roce hudební program pořádně napálili,“ říká Honza. Proč si vybral právě Olomouc a na co by nalákal návštěvníky festivalu? To si přečtěte v následujícím rozhovoru.

Ahoj
Olomoučáci!

Rádi bychom vás pozvali na nový multižánrový festival Slavnosti Olomouc, který proběhne 15. a 16. července 2022 v nádherném prostředí Korunní pevnůstky. Můžete se těšit na dva dny plné hudby, jídla a mimořádných zážitků.