Gastro
line-up

Ke Slavnostem patří skvělé jídlo! Představujeme vám největší (a taky nejpestřejší) výběr jídla v historii Slavností. Omrkněte, na co se můžete těšit. 😋

HARMONOGRAM

Odhalujeme časový harmonogram 3. ročníku Slavností Olomouc v celé své kráse. Pořádně jej prostudujte, ať na Slavnostech stihnete všechny svoje favority. 🙂

Darujte
k vánocům zážitek

Lístkům to bude pod stromečkem nejvíc slušet ve stylové vánoční obálce.

Program ročníku 2024
je venku!

Máme obrovskou radost, že na Korunní pevnůstku přijede legendární písničkář Jarek Nohavica! Kdo další ho na Slavnostech Olomouc doplní?

Předprodej
2024

Pro obrovský zájem o letošní ročník spouštíme už teď předprodej lístků na ten příští. A pozor, pro ty nejvěrnější máme prvních 100 lístků za pouhých 790 Kč! 😉 Po vyprodání vypustíme další limitovanou edici lístků za 899 Kč.

PRŮVODCE
SLAVNOSTMI 2023

Druhý ročník Slavností Olomouc je tady! 💛 Co všechno potřebujete vědět, abyste si to na Korunní pevnůstce naplno užili?

Placení
na Slavnostech

Opět přicházíme s nejrychlejším placením od NFCtron. Tudíž eliminujeme fronty, a Ty si užiješ Slavnosti na maximum. Nabít kredit si můžeš on-line ještě před festivalem, nebo na místě hotově i kartou. Veškeré informace najdeš na odkazu níže.

Dvoudenní lístky
vyprodány

Jste neskuteční! 💛 Po sobotních vstupenkách jste rozebrali i ty dvoudenní. Už teď se těšíme na tu atmosféra na Korunní pevnůstce. 🏰👌 V prodeji ještě zůstávají lístky na rockový pátek. 🤘

Vítáme legendu
českého rapu PSH

Korunní pevnůstkou se ponese i rap. Na Slavnostech Olomouc totiž vystoupí legendární uskupení PSH. 😎 Pražské trio Vladimir 618, Orion a Mike Trafik v sobotním programu doplní slovenského rappera Kaliho. Těšíme se. 💛

Lístky za benefity
a FKSP

Parto, rozšířili jsme možnosti plateb a nyní si tak můžete pořídit lístky například za stravenky Sodexo, z Benefitů Plus, a dalších benefitních programů. Variantou jsou také FKSP fondy a platby na fakturu. Nabídka je široká, věříme, že si vyberete 🤟

Valentýnská
akce

Využijte Valentýnské akce a darujte svým blízkým lístky na Slavnosti Olomouc. Až do 14. února získáte balíček dvou permic se slevou 100 Kč. Levnější už to nebude a navíc potěšíte toho, koho máte rádi 💛

Předprodej lístků
na ročník 2023

Tři sestry jsou první oznámenou kapelou na ročník 2023. 🤘 Rovnou vypouštíme ven i limitovanou edici dvoudenních lístků jen za 790 Kč.

Průvodce
Slavnostmi

První ročník Slavností Olomouc je tady! 💛 Co všechno potřebujete vědět, abyste si to na Korunní pevnůstce naplno užili?

Platby
na Slavnostech 

Na Slavnostech platíme bezhotovostně, prostřednictvím náramků. Je to rychlé a pohodlné. Vše podstatné, včetně možnosti dobití kreditu předem.

Harmonogram
 

Máme hotový harmonogram prvního ročníku Slavností Olomouc! Mrkněte na něj a hlavně v červenci přijďte na Korunní pevnůstku. :-)

Festival, na který
bude Olomouc pyšná

„Myslím si, že jsme hned v prvním roce hudební program pořádně napálili,“ říká Honza. Proč si vybral právě Olomouc a na co by nalákal návštěvníky festivalu? To si přečtěte v následujícím rozhovoru.

Vše, co
potřebujete vědět

Půjde o první ročník, ale už ten bude pořádně našlapaný. Na pevnůstce zahrají Rybičky 48, Škwor, No Name, Pokáč, Harlej nebo vypsaná fiXa. Co dalšího Slavnosti nabídnou? Kolik stojí vstupenky a kde je koupit?

Ahoj
Olomoučáci!

Rádi bychom vás pozvali na nový multižánrový festival Slavnosti Olomouc, který proběhne 15. a 16. července 2022 v nádherném prostředí Korunní pevnůstky. Můžete se těšit na dva dny plné hudby, jídla a mimořádných zážitků.