Předprodej
2024

Pro obrovský zájem o letošní ročník spouštíme už teď předprodej lístků na ten příští. A pozor, pro ty nejvěrnější máme prvních 100 lístků za pouhých 790 Kč! 😉 Po vyprodání vypustíme další limitovanou edici lístků za 899 Kč.

PRŮVODCE
SLAVNOSTMI 2023

Druhý ročník Slavností Olomouc je tady! 💛 Co všechno potřebujete vědět, abyste si to na Korunní pevnůstce naplno užili?

Placení
na Slavnostech

Opět přicházíme s nejrychlejším placením od NFCtron. Tudíž eliminujeme fronty, a Ty si užiješ Slavnosti na maximum. Nabít kredit si můžeš on-line ještě před festivalem, nebo na místě hotově i kartou. Veškeré informace najdeš na odkazu níže.

Dvoudenní lístky
vyprodány

Jste neskuteční! 💛 Po sobotních vstupenkách jste rozebrali i ty dvoudenní. Už teď se těšíme na tu atmosféra na Korunní pevnůstce. 🏰👌 V prodeji ještě zůstávají lístky na rockový pátek. 🤘

Vítáme legendu
českého rapu PSH

Korunní pevnůstkou se ponese i rap. Na Slavnostech Olomouc totiž vystoupí legendární uskupení PSH. 😎 Pražské trio Vladimir 618, Orion a Mike Trafik v sobotním programu doplní slovenského rappera Kaliho. Těšíme se. 💛

Lístky za benefity
a FKSP

Parto, rozšířili jsme možnosti plateb a nyní si tak můžete pořídit lístky například za stravenky Sodexo, z Benefitů Plus, a dalších benefitních programů. Variantou jsou také FKSP fondy a platby na fakturu. Nabídka je široká, věříme, že si vyberete 🤟

Valentýnská
akce

Využijte Valentýnské akce a darujte svým blízkým lístky na Slavnosti Olomouc. Až do 14. února získáte balíček dvou permic se slevou 100 Kč. Levnější už to nebude a navíc potěšíte toho, koho máte rádi 💛

Darujte
k vánocům zážitek

Lístkům to bude pod stromečkem nejvíc slušet ve stylové vánoční obálce.

Předprodej lístků
na ročník 2023

Tři sestry jsou první oznámenou kapelou na ročník 2023. 🤘 Rovnou vypouštíme ven i limitovanou edici dvoudenních lístků jen za 790 Kč.

Průvodce
Slavnostmi

První ročník Slavností Olomouc je tady! 💛 Co všechno potřebujete vědět, abyste si to na Korunní pevnůstce naplno užili?

Platby
na Slavnostech 

Na Slavnostech platíme bezhotovostně, prostřednictvím náramků. Je to rychlé a pohodlné. Vše podstatné, včetně možnosti dobití kreditu předem.

Harmonogram
 

Máme hotový harmonogram prvního ročníku Slavností Olomouc! Mrkněte na něj a hlavně v červenci přijďte na Korunní pevnůstku. :-)

Festival, na který
bude Olomouc pyšná

„Myslím si, že jsme hned v prvním roce hudební program pořádně napálili,“ říká Honza. Proč si vybral právě Olomouc a na co by nalákal návštěvníky festivalu? To si přečtěte v následujícím rozhovoru.

Vše, co
potřebujete vědět

Půjde o první ročník, ale už ten bude pořádně našlapaný. Na pevnůstce zahrají Rybičky 48, Škwor, No Name, Pokáč, Harlej nebo vypsaná fiXa. Co dalšího Slavnosti nabídnou? Kolik stojí vstupenky a kde je koupit?

Ahoj
Olomoučáci!

Rádi bychom vás pozvali na nový multižánrový festival Slavnosti Olomouc, který proběhne 15. a 16. července 2022 v nádherném prostředí Korunní pevnůstky. Můžete se těšit na dva dny plné hudby, jídla a mimořádných zážitků.