Na Slavnostech frčí bezhotovostní platby!

Opět přicházíme s nejrychlejším placením od NFCtron. Tudíž eliminujeme fronty, a Ty si užiješ Slavnosti na maximum. Nabít kredit si můžeš on-line ještě před festivalem, nebo na místě hotově i platební kartou.

Na Slavnostech pak platíš přiložením náramku ke čtečkám, které mají všichni prodejci. Je to jednoduché, rychlé a Ty máš stále přehled o svojí útratě.

Pokud vše neutratíš, o zbytek kreditu samozřejmě nepřijdeš! O vrácení zůstatku si můžeš zažádat až 14 dní po ukončení akce. Peníze Ti pak přijdou na Tvůj bankovní účet.

chci si nabít kredit

Pro ještě lepší přehled doporučujeme využití mobilní aplikace NFCtron dostupné pro Android nebo iOS. Po načtení čipu pomocí NFC technologie zde přehledně uvidíš celou svoji útratu i aktuální zůstatek. Můžeš také hodnotit provedené nákupy, dostávat notifikace o jednotlivých objednávkách a po akci si zde pohodlně vrátit zbylé finance na bankovní účet.


Proč si dobít kredit online?

Dobití kreditu online zdarma:

  • Dobij si kredit zdarma online a vyhneš se tak případně frontě.
  • Nezaplatíš nic navíc.
  • Náramek s čipem obdržíte automaticky po předložení vstupenky na Slavnosti, a následně Ti jej spárují s kreditem na stánku NFCTron po předložíte QR kódu, který který obdržíš po nabití.

chci si nabít kredit

Dobití kreditu na akci:

  • Peníze si dobiješ hotově nebo kartou na označeném dobíjecím místě.
  • Aktivační poplatek za první dobití je 30 Kč.
  • Obdržíš informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschovej pro kontrolu zůstatku a vrácení zbývajícího kreditu.

FAQ

Jak zjistím zůstatek kreditu?

Po každé objednávce Ti zůstatek ukáže prodejce. Zůstatek zjistíš také v mobilní aplikaci NFCtron, jednoduše pomocí načtení čipu nebo v online účtence naskenováním QR kódu z tištěného informačního papíru, který obdržíš, pokud jsi si kredit poprvé dobil až na akci.

Zbyl mi z akce kredit, jak si ho můžu vrátit?

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj pár kliky zažádat přes Tvoji online účtenku z místa akce, přes NFCtron Tickets nebo pomoci mobilní aplikace NFCtron. Peníze vracíme na bankovní účet do 14 dnů od konce akce. Peníze v hotovosti nevracíme.

Nevíš si rady? Pomůže vám videonávod nebo support tým NFCtron.

Proč nemůžu platit kartou?

Kredit na čip je možné dobít platební kartou na dobíjecích místech. U prodejců je zajištění infrastruktury sítě pro platbu kartou příliš nákladné a na mobilní signál se nemůžeme spoléhat. Platba kartou přes terminál zahrnuje komunikaci přes internet s bankou, zejména v exponovaných místech by tak docházelo k výraznému zpomalení prodeje. Díky placení čipem můžeme zaručit, že žádný výpadek nenastane a vše bude fungovat i bez přístupu k mobilní síti.

technologický partner

NFCtron

DALŠÍ PRAKTICKÉ

Mapy

Slavnosti se konají na Korunní pevnůstce, v samém srdci Olomouce. Nemůžete zabloudit. Ale stejně jsme vám připravili mapu areálu a parkoviště.